Pole namiotowe

IMG_4758 ZAPRASZAMY NA POLE NAMIOTOWE

W czasie Festiwalu Reggae na Piaskach 2018 tradycyjnie będzie czynne pole namiotowe, zlokalizowane tuż za płotem odgradzającym namioty koncertowe.
Na pole można przyjeżdżać od piątku, 20 lipca.

UWAGA : pole namiotowe przeznaczone jest wyłącznie dla osób z ważnymi biletami zakupionymi w przedsprzedaży lub w dniu koncertu.

Przedsprzedaż: http://www.reggaenapiaskach.pl/bilety/

W tym roku, ze względu na trwającą rozbudowę, wejście na pole namiotowe znajdować się będzie wyłącznie od strony kompleksu toalet i pryszniców – od strony zalewu Piaski !
Z tego powodu nie będzie możliwości wjazdu samochodem/przyczepą na pole namiotowe.

 

Opłata za pole namiotowe upoważnia do pozostawienia samochodu na parkingu przy terenie koncertowym, od strony „starego” wejścia na pole namiotowe (szczegóły na mapce z planem sytuacyjnym – wkrótce).
Każdy, kto wniesie opłatę za pole namiotowe otrzyma identyfikator uprawniający do zaparkowania samochodu przy terenie koncertowym bez dodatkowych opłat.

Przypominamy, że w tym roku 12. edycja Konkursu Młodych Talentów odbędzie się w klubie Fanaberia Art Club, ul. Wrocławska 35. Dla publiczności zostaną podstawione w piątek 20 lipca wieczorem specjalne reggae – busy, które zawiozą ich za darmo z Piasków wprost do klubu. Przewidywany jest też kurs powrotny po zakończeniu konkursu i afterparty z Makenem. Godziny odjazdów podamy wkrótce.

OPŁATY
10 złotych od osoby / dzień
10 złotych rozbicie namiotu (bez względu na wielkość)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA