Pole namiotowe

Jak co roku, dla przyjezdnych uczestników festiwalu przygotowano pole namiotowe.


OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Dzięki inwestycjom Miejskiego Zakładu Zieleni, od kilku lat festiwalowa publiczność może korzystać między innymi z gruntownie odremontowanych sanitariatów oraz z pryszniców. Zarówno polem namiotowym, jak i toaletami zawiaduje właściciel terenu i obiektu, czyli MZZ, który ustala ceny.

I tak w tym roku  pole namiotowe będzie czynne od piątku, 18 lipca do poniedziałku, 21 lipca godz. 12.00, a za ten czas opłata dla jednej osoby wynosić będzie 30 zł. Jak łatwo obliczyć, to 10 zł od osoby za dzień pobytu na polu namiotowym, łącznie z korzystaniem z pryszniców itp. Organizator nie ma wpływu na wysokość pobieranych opłat.

Na miejscu imprezy na publiczność czekać będzie pełna gastronomia i to zarówno w tradycyjnym wydaniu (grill, ryby, grochówka itp.), jak i w wersji wegetariańskiej (warzywa, owoce, makarony). Na miejscu również nie zabraknie oczywiście różnego rodzaju napojów.  Ponieważ na terenie imprezy masowej nie można spożywać alkoholu, piwo będzie dostępne jedynie w wyznaczonej do tego strefie.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA