MUSIC PARTNERS partnerem Konkursu i Festiwalu

Partnerem 12. Konkursu Młodych Talentów i 18. Festiwalu Reggae na Piaskach jest firma Music Partners Polska, która ufundowała nagrody dla zwycięzcy Konkursu.
Logo_Musicpartners-1_Fotor

Music Partners Polska powstała w połowie 2008 roku aby reprezentować na terenie Polski organizację The Music Alliance wraz z całym jej katalogiem (ponad 17 tyś. produktów) oraz European Luthier Supplies zajmującą się zaopatrzeniem lutników we wszelkie niezbędne w ich pracy artystycznej narzędzia oraz materiały. Z biegiem czasu do naszej oferty dołączyły inne marki, których mamy zaszczyt być wyłącznym dystrybutorem w Polsce ale także na terenie Czech i Słowacji. Głównym profilem naszej działalności jest dostarczanie towaru sklepom muzycznym oraz artystom.
W naszej ofercie znajdują się produkty w szerokiej gamie cenowej, ale zawsze na wysokim poziomie jakości. Posiadamy towary z zakresu wszystkiego co powinien oferować sklep muzyczny, poczynając od strun, akcesoriów do wszelkich instrumentów i urządzeń, gitar, czy perkusji poprzez nagłośnienie, oświetlenie, instrumenty dęte, smyczkowe na akordeonach kończąc.

W ofercie takie znane marki jak: SAKAE, KOCH, FGN (Fujigen), RICHWOOD, MAYSON, SALVADOR CORTEZ, HAYMAN, GLX, STEWART ELLIS, MARTINEZ, SERENELLI, SERENELLINI, PAOLONI, BELCANTO, VANCORE, BOSTON, FISOMA, CTS USA, OAK GRIGSBY, ANGEL, DR. DUCKS, GATT AUDIO, RIGOTTI, TONEGEAR, THOMASTIK, PIRASTRO, SCOTT CAO, RUDOLPH, KANGABA, VATAN itd., R.SCHNEIDER, LENZNER, LEONARDO, E.MAYER, AQUILA, KORALA, AGNER, GAUCHO, THE REALIST, HOFMANN, SAFE EARS, GRIMSHAW, GALAXY i wiele. Uwaga – serwis na miejscu !

Niedawno, sklep Music Partners został przeniesiony do nowej, przestronniejszej lokalizacji i mieści się teraz przy ulicy Adama Asnyka 53.

KONTAKT:
Music Partners Polska s.c., tel.mob.+48 693-278-456, tel. +48 62 502 90 23, ulica Adama Asnyka 53, 62-800 Kalisz.
Facebook: https://www.facebook.com/Music-Partners-141299389260518/